365.com.mk

365.com.mk

TwitterWebsite

Откријте го најдоброто од она што го крие Скопје! Ви претставуваме места каде можете да пробате вкусни јадења, да испиете шолја кафе со безжичен интернет или пак да ја завршите вечерта со егзотичен коктел и диско музика. Следете нè!

Скопје, Macedonia (FYROM)
 • 35 Tips
 • 1.985 Pengikut
 • 0 Mengikuti
 • 2 Daftar
Daftar 365.com.mk di Semua Kota
 • Skopje
 • Semua Kota
Kota Teratas 365.com.mk
Skopje
33 Tips
Muat Lainnya
365.com.mk belum mengikuti siapa pun.
Muat Lainnya
365.com.mk
1 tempat yang diperbarui
1 tempat termasuk Youth Cultural Center
365.com.mk
0 tempat yang diperbarui
0 tempat
  Tips Terbaru 365.com.mk
  Simpan
  "Благодарност до сите кои дојдоа на Super Swarm Festival 2011 и помогнаа да го отклучиме Super Swarm беџот! Следен foursquare флешмоб: Super Duper Swarm Festival? :) Следете нè."
  365.com.mk365.com.mk · Desember 5, 2011
  Mal
  · Skopje, Makedonia
  6.5
  Simpan
  "„Мулино“ го вбројуваме во топ 5 ресторани во Скопје поради константниот квалитет и брза услуга. Пробајте орада на жар со блитва и панакота за десерт. Bon Appétit! :)"
  365.com.mk365.com.mk · November 3, 2011
  Masakan Mediterania
  · Skopje, Makedonia
  8.7
  Simpan
  "Простран ресторан во „Мида“ комплексот, со затскриена тераса и необичен вкус за уметност. Пробајте ја Барбакан салатата + лепчињата со моцарела и уживајте во интимниот амбиент."
  365.com.mk365.com.mk · Juni 27, 2011
  Restoran
  · Skopje, Makedonia
  8.3
  Simpan
  "Релаксирачката атмосфера и зеленилото на „Маргер“ се доволна причина за кратко бегство од градската бука. Модерен ресторан во срцето на Градскиот парк кој ја возобновува старата боемска традиција."
  365.com.mk365.com.mk · Mei 25, 2011
  Sarapan
  · Skopje, Makedonia
  7.2
  Simpan
  "Пријатно место за доручек/ручек при посета на Галичник. Пробајте ја домашната пита со овчо кисело млеко додека седите на терасата и се воодушевувате на природата околу вас."
  365.com.mk365.com.mk · April 24, 2011
  Hotel
  · Galičnik, Makedonia
  5.5
  Simpan
  "Без разлика дали сте вегетаријанец или не, пробајте ја тортиљата со сејтан."
  365.com.mk365.com.mk · Maret 11, 2011
  Restoran Vegan dan Vegetarian
  · Skopje, Makedonia