Nejlepší kavárny na čtení
The Globe is one of Nejlepší kavárny na čtení.

1. The Globe

7.4
Pštrossova 6, Praha, Hlavní město Praha
Kafe · Praha 2 · 140 tips dan ulasan

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Příjemná kavárna s převážně americkým menu, vegetariánskými jídly i home-made dezerty. Prostor, který je laděn do červené barvy, je vyzdoben obrazy. Některé večery živá hudba. Kuřácké. Baca selengkapnya.

Týnská literární kavárna is one of Nejlepší kavárny na čtení.

2. Týnská literární kavárna

7.6
Týnská 6, Praha, Hlavní město Praha
Kafe · Staré Město · 41 tips dan ulasan

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Literární kavárna schovaná v samém centru Prahy je skvělým místem na čtení knih. Klenuté stropy dotvářejí různé výstavy, literární čtení atd. V létě sezení venku. K jídlu pouze drobnosti, kuřácké. Baca selengkapnya.

Dobrá trafika is one of Nejlepší kavárny na čtení.

3. Dobrá trafika

7.9
Korunní 1174/42, Praha 2, Hlavní město Praha
Kafe · 52 tips dan ulasan

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Literární prostředí s atmosférou za deset, nabízející menší chuťovky k vínu a kávě. V létě možnost posedět na zahrádce. Kuřácké.

Kavárna Kabinet is one of Nejlepší kavárny na čtení.

4. Kavárna Kabinet

8.4
Terronská 25, Praha, Hlavní město Praha
Kafe · Bubeneč · 48 tips dan ulasan

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Malá kavárna zařízená ve stylu kabinetu všeho možného - na stěnách najdete zeměpisné mapy i vitríny s vycpanými zvířaty. Malá jídla k vínu a sladkosti ke kávě v milém bohémském prostředí. Kuřácké.

Cukrárna Alchymista is one of Nejlepší kavárny na čtení.

5. Cukrárna Alchymista

8.8
Jana Zajíce 7, Praha, Hlavní město Praha
Kafe · Praha 7 · 172 tips dan ulasan

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Café a cukrárna v jednom se skvělým výběrem dortů a domácích limonád, které si v létě můžete dát na nejhezčí zahrádce v Praze. Vynikající zmrzlinové poháry a milá obsluha vás dostane. Nekuřácké.

Friends Coffee House is one of Nejlepší kavárny na čtení.

6. Friends Coffee House

Palackého 7, Praha, Hlavní město Praha
Kafe · Praha 1 · 152 tips dan ulasan

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Café převážně určené na coworkingová setkání, práci, čtení a psaní. Několik částí kavárny vám vždy umožní vybrat si tichý kout a dobré sezení. Výběr několika druhů káv, nekuřácké prostředí.

7. Kavárna Kaaba

8.3
Mánesova 1624/20 (Italská), Praha, Hlavní město Praha
Kafe · Praha 2 · 131 tips dan ulasan

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Retro designová kavárnička s nabídkou výborných dezertů, menších jídel a polévek. Vegetariánské pokrmy v nabídce, milá obsluha.

Můj šálek kávy is one of Nejlepší kavárny na čtení.

8. Můj šálek kávy

9.3
Křižíkova 105 (Šaldova), Praha, Hlavní město Praha
Kafe · Karlín · 597 tips dan ulasan

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Výběr z mnoha druhů kávy, která má jednu z nejlepších chutí ve městě. V Mém šálku si kromě toho můžete také dát snídani, oběd či večeří. Milá obsluha, nekuřácké.

V sedmém nebi is one of Nejlepší kavárny na čtení.

9. V sedmém nebi

8.5
Zborovská 124/68, Praha, Hlavní město Praha
Kafe · Smíchov · 80 tips dan ulasan

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Příjemná malá kavárna, ve které vládne milá atmosféra. Milá obsluha, která vás nechá sedět nad knihami hodiny :) Malá jídla v nabídce, výborné svařené džusy. Kuřácká i nekuřácká část, psi vítáni.

Ouky Douky is one of Nejlepší kavárny na čtení.

10. Ouky Douky

6.1
Janovského 14 (Heřmanova), Praha, Hlavní město Praha
Kafe · Holešovice · 86 tips dan ulasan

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Holešovická kavárna se zřejmě největším výběrem knih a křesel na posezení a čtení :) Nabízí dobré snídaňové menu.

11. Café Rybka

7.5
Opatovická (Křemencova), Praha, Hlavní město Praha
Kafe · Praha 2 · 35 tips dan ulasan

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Rybka je něco mezi kavárnou a hospodou, která je přímo dělaná na sezení nad kávou s dobrou knížkou :-) K jídlu je v nabídce pouze "pivní menu" á la hermelíny a tousty. Kuřácké.

Káva Káva Káva is one of Nejlepší kavárny na čtení.

12. Káva Káva Káva

Lidická 42, Praha, Hlavní město Praha
Kafe · Smíchov · 25 tips dan ulasan

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Milá obsluha, dezerty i malá jídla (podlední menu) dotváří atmosféru kavárny ve stylu kanadských kavárniček. Kuřácká i nekuřácká část, v létě malá zahrádka.

Café Platýz is one of Nejlepší kavárny na čtení.

13. Café Platýz

6.9
Národní 416/37 (Uhelný trh, Martinská), Praha, Hlavní město Praha
Kafe · Staré Město · 47 tips dan ulasan

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Café a bar v jednom schovaný u Národní třídy, který nabízí kuřáckou i nekuřáckou část. Dobře vaří, široká nabídka vín a milý personál. Není vhodné na večerní čtení, je tu dost šero :-)