TimeOut Turkey

1. Lucca

8.5
Bebek Mah. Cevdetpaşa Cad. No:51/B, Beşiktaş, İstanbul
Launs · 1018 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Geniş koltukları, uzun ahşap masaları, yüksek tavanı, ferah ortamıyla verandasında saatlerce oturulası. 13. Time Out İstanbul'la Birlikte Hayata Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Buluşma Mekânı adayı. Baca selengkapnya.

Corinne Hotel & Brasserie is one of TimeOut Turkey.

2. Corinne Hotel & Brasserie

8.2
Kuloğlu Mah. Turnacıbaşı Cad. (Ayhan Işık Sok. No:41 Beyoğlu), İstanbul, İstanbul
Hotel · Kuloglu · 109 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Mimar Kemalettin imzasını taşıyan tarihi binada açılan mekânda bir çeşit beşamel sosla sunulan Yunan usulü musakka gibi farklı lezzetler var. Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Kafe&Brasserie adayı. Baca selengkapnya.

Okulun Mutfağı is one of TimeOut Turkey.

3. Okulun Mutfağı

Büyükdere cad. Meydan sok. Beybi Giz Plaza B Blok No:123-136 Ayazağa, Maslak, İstanbul, İstanbul
Restoran · Maslak · 11 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Maslak'ta çalışanların, yakınlarda oturanların, yolu Maslak’tan geçenlerin vazgeçilmez adresi, Mutfak Sanatları Akademisi öğrencilerinin uygulama alanı, Yeme İçme Ödülleri'nin En İyi İş Yemeği adayı! Baca selengkapnya.

Park Şamdan is one of TimeOut Turkey.

4. Park Şamdan

Mim Kemal Öke Cd. No:18/1 Nişantaşı, İstanbul, İstanbul
Restoran · Harbiye · 29 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: İki barı, kokteyl ya da sek içeceklerle çok sayıda alternatifi kapsayan bir menüsü var Park Şamdan The Bar’ın. Başlıca müşterileri crème de la crème tabakadan. Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Bar adayı. Baca selengkapnya.

5. Aslan Restaurant

8.7
Vezirhanı Cad. Sultanahmet, İstanbul, İstanbul
Restoran Turki · Fatih · 38 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Esnaf lokantası sıfatının hakkını veriyor. Temiz ve leziz bir mutfak. Döneri ve ıspanak püresi tavsiyemiz. 13. Time Out İstanbul'la Birlikte Hayata Yeme İçme Ödülleri'ne aday! Baca selengkapnya.

Bej is one of TimeOut Turkey.

6. Bej

Kemankeş Cad. No:11 Karaköy, Beyoğlu, İstanbul
Restoran · Beyoğlu · 388 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Karaköy’de ardı ardına açılan mekânlar arasında havalı Fransız Bej’in yeri hep ayrı oldu. Panzanella başta olmak üzere salata, makarna, pizzalarıyla Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Buluşma Mekânı adayı. Baca selengkapnya.

Emporio Armani Ristorante is one of TimeOut Turkey.

7. Emporio Armani Ristorante

İstinyePark (İstinye Bayırı Cad. No:73), Sarıyer, İstanbul
Restoran Italia · Pınar · 281 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Tasarımı ilk bakışta “Ben Armani’yim.” diyen mekân iş yemeğinden romantik bir akşam buluşmasına farklı beklentilerine karşılık veriyor. Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi İş Yemeği ve Mekân Tasarımı adayı. Baca selengkapnya.

Alex'in Yeri is one of TimeOut Turkey.

8. Alex'in Yeri

7.1
Gönül Sokak 7B, İstanbul, İstanbul
Bar Koktail · Asmalı Mescit · 38 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: 10 kişiden fazlası için yer olmadığı mekânını klasik kokteyllerin yanı sıra yeni arayışlarıyla bir laboratuvar gibi işletiyor Alex. Yeme İçme Ödülleri'ne En İyi Bar adayı. Baca selengkapnya.

Masa is one of TimeOut Turkey.

9. Masa

8.4
Pınar Mah. Katar Cad. No: 11, Sarıyer, İstanbul
Restoran · Pınar · 1255 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: 48 derecenin altında pişirilen ‘raw’ başlangıçlar, salatalar, ev yapımı makarnalar, risotto’larıyla İstinyePark'ın havalı buluşma noktası Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Buluşma Mekânı adayı. Baca selengkapnya.

Naif is one of TimeOut Turkey.

10. Naif

Mumhane Cad. No:52 Karaköy, Beyoğlu
Restoran Turki · 333 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Anadolu mutfağının lezzetlerinin hakim olduğu Naif, dekorasyonuyla da çok sevilen bir mekân oldu. Yeme İçme Ödülleri'nde hem En İyi Mekân Tasarımı hem de En İyi Kafe/Brasserie adayı. Baca selengkapnya.

Vogue is one of TimeOut Turkey.

11. Vogue

8.7
Akaretler Spor Cad. No:92 (BJK Plaza A Blok K:13), İstanbul, İstanbul
Launs · Vişnezade · 408 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: İş Yemeği dalında Yeme İçme Ödülleri'ne aday mekân 13 yıldır manzarası, barı ile havanız değişsin diye öğle yemeklerinde, etkileyici manzarası ile iş yemeklerinin akla ilk gelen adreslerinden. Baca selengkapnya.

Brasserie La Brise is one of TimeOut Turkey.

12. Brasserie La Brise

Mim Kemal Öke Cad. No:11/A Nişantaşı, İstanbul, İstanbul
Restoran Perancis · Harbiye · 63 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Fonda Fransız müziği, başlangıçtan tatlılara vazgeçilmez Fransız klasiklerini kapsayan menüsü ve sıcak, ahşap ağırlıklı Fransız ilhamlı bir tasarım. Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Mekân Tasarımı adayı. Baca selengkapnya.

Rigel Restaurant is one of TimeOut Turkey.

13. Rigel Restaurant

8.2
Kuleli Cad.No:63, İstanbul, İstanbul
Restoran Hidangan Laut · Çengelköy · 161 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Sırf tarihî taş binasında, Boğaz’a nazır böyle bir sofraya kurulmak için bile Çengelköy’e gitmeye değer. Rigel 13. Time Out İstanbul ile Birlikte Hayata Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Balıkçı adayı! Baca selengkapnya.

14. İmren Lokantası

8.9
Pazarbaşı Mah. Miroğlu Sok. 10/A Üsküdar, İstanbul, İstanbul
Restoran Turki · Valide-i Atik · 181 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Pek göz önünde olmayan bir yerde ama lezzetleriyle civardan müşterileri çekiyor. Pilav üstü döneri efsane. 13. Time Out İstanbul'la Birlikte Hayata Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Esnaf Lokantası adayı! Baca selengkapnya.

Kaset Bahçe is one of TimeOut Turkey.

15. Kaset Bahçe

Sinanpaşa Mah. Selamlık Cad. No:5/1, Beşiktaş, İstanbul
Bistro · 304 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Tarihi bir kuyunun üzerine kurulan dev şövalye masası, kucak seven kedileri, zaman zaman gerçekleştirdiği sanat etkinlikleri, şömine önü koltuklarıyla Yeme İçme Ödülleri'de En İyi Buluşma Mekânı adayı Baca selengkapnya.

16. Abdulkadir Restaurant

8.1
Cevizlik Mah. İstanbul Cad. No:30/A, Bakırköy, İstanbul
Restoran Turki · Cevizlik · 432 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Eğşi ve tirit gibi Kastamonu lezzetlerini tatmak için İstanbul'daki en iyi adreslerden. Et yemekleri ve döneri es geçilmesin. 13. Time Out İstanbul'la Birlikte Hayata Yeme İçme Ödülleri'ne aday! Baca selengkapnya.

17. Biber

7.1
Bebek, İstanbul, İstanbul
Launs · Bebek · 114 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Nişantaşı’nın Biber Bar'ından alıştığınız siparişler denize, martı ve teknelere nazır servis ediliyor Bebek’te. 13. Time Out İstanbul ile Birlikte Hayata Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Bar adaylarından Baca selengkapnya.

Mano Burger is one of TimeOut Turkey.

18. Mano Burger

Asmalımescit Cad. No:7 Asmalımescit, Beyoğlu, İstanbul
Kedai Burger · 537 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Gurme burger çılgınlığını başlatan mekânlardan. Ottoman'ın müdavimi çok peki hâlâ şehrin en iyisi mi? En İyi Burger Mano diyenler; oylar 13. Time Out İstanbul ile Birlikte Hayata Yeme İçme Ödülleri'ne Baca selengkapnya.

Limonata Apartment is one of TimeOut Turkey.

19. Limonata Apartment

Abdi İpekçi Cd. Bostan Sk. No:13 Nişantaşı, İstanbul, İstanbul
Restoran · Harbiye · 127 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: City’s’deki ilk mekânın oluşturduğu ekol sürüyor. Renkli tasarımı, kokteyllerin yanına iyi giden eğlenceli lezzetleriyle En İyi Mekân Tasarımı ve Buluşma Mekânı dalında Yeme İçme Ödülleri'ne aday. Baca selengkapnya.

20. Özkonak Lokanta

Kılıçalipaşa, İstanbul, İstanbul
Restoran Masakan Rumahan Turki · Kılıçali Paşa · 103 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Cihangir’in sayılı esnaf lokantalarından biri, dışarıdan bir muhallebici gibi görünse de içeride her gün 20 çeşit yemek çıkıyor. Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Esnaf Lokantası adayı! Baca selengkapnya.

La Boom is one of TimeOut Turkey.

21. La Boom

8.0
Emirgan Mah. Sakıp Sabancı Cad. No:14, İstanbul, İstanbul
Bar Koktail · Emirgan · 531 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: İster sabah kahvaltısına, ister uzun akşam yemeklerine ya da sadece Boğaz’a nazır bir fincan kahve içmek için gidebilirsiniz La Boom’a. Yeme İçme Ödülleri'nin En İyi Buluşma Mekânı adaylarından. Baca selengkapnya.

Pişi Breakfast & Burger is one of TimeOut Turkey.

22. Pişi Breakfast & Burger

7.5
Çelebioğlu Sok., Beşiktaş, İstanbul
Tempat Sarapan · 429 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Mekânın pişi konusunda uzman olduğu adından da belli. Kalabalıklığına rağmen tıkır tıkır işleyen servisi ve hesaplı menüsüyle Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Kahvaltı adayı. Baca selengkapnya.

Salon İKSV is one of TimeOut Turkey.

23. Salon İKSV

8.9
Sadi Konuralp Cad. No:5 Şişhane, Beyoğlu, İstanbul
Aula Konser · 130 tips dan ulasan
Sur Balık is one of TimeOut Turkey.

24. Sur Balık

8.4
Bebek Arnavutköy Cad. No:52 Arnavutköy, Beşiktaş, İstanbul
Restoran Hidangan Laut · Arnavutköy · 343 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Samsun’dan gelen levreği, Bodrum’dan gelen dili, Gaziantep’ten gelen baklavasıyla, denize sıfır benzersiz Boğaz manzaralı Sur Balık, Yeme İçme Ödülleri'nin En İyi Balıkçı adaylarından. Baca selengkapnya.

indigo is one of TimeOut Turkey.

25. indigo

Tomtom Mah. Akarsu Sok No:1-2-4-5, Beyoğlu, İstanbul
Klub malam · 131 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Indigo’nun popülaritesi geçmişte kaldı sananlar yanılıyorsunuz; mekân gece kuşlarının hâlâ favorisi. Baca selengkapnya.

Nikol Galata is one of TimeOut Turkey.

26. Nikol Galata

Galata (Serdar-ı Ekrem), İstanbul, İstanbul
Toko Makanan Pencuci Mulut · Müeyyedzade · 89 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Organik kahvaltı, öğle-akşam yemekleri, atıştırmalık mini hamburgerler, salata ve et çeşitleri olan Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Kafe&Brasserie adayı mekânda masadan sandalyeye her şey satılık. Baca selengkapnya.

Lokma is one of TimeOut Turkey.

27. Lokma

8.3
Yahya Kemal Cad. No: 18 Rumelihisarı, İstanbul, İstanbul
Tempat Sarapan · Rumeli Hisarı · 1771 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Kahvaltı adayı Lokma'da klasik kahvaltılıkların yanı sıra turta, poğaça tarzı ev yapımı hamur işleri ya da farklı tatlardan mıhlama, kuymak gibi birçok seçenek de mevcut. Baca selengkapnya.

Sunset Grill & Bar is one of TimeOut Turkey.

28. Sunset Grill & Bar

9.1
Kuruçeşme Mah. Yol Sok. No:2 (Ahmet Adnan Saygun Caddesi), Beşiktaş, İstanbul
Restoran · 700 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi İş Yemeği adayı., stanbul’da güneşin batışının en geniş bakış açısıyla izlenebileceği noktalardan biri. Menüsünde Japon ve modern Türk mutfağından seçenekler sunuyor, Baca selengkapnya.

Balıkçı is one of TimeOut Turkey.

29. Balıkçı

7.5
İstanbul Caddesi, Göktürk, İstanbul, İstanbul
Restoran Hidangan Laut · Göktürk Merkez · 132 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Trabzonluların bile gururla yediği hamsisi, çirozu, zeytinyağında füme uskumrusuyla “Denize yakın olmayan balıkçı tutmaz” klişesini yerle bir eden Balıkçı, Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Balıkçı adayı! Baca selengkapnya.

Carluccio's is one of TimeOut Turkey.

30. Carluccio's

Kanyon (Büyükdere Cad. No:185), Şişli, İstanbul
Restoran Italia · 515 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: İtalyan mutfağı denince akla ilk gelen İstanbul mekânlarından. Civar çalışanlarının iş yemekleri için mekâna gösterdikleri rağbet yadsınamaz, bu yüzden Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi İş Yemeği adayı. Baca selengkapnya.

Karabatak is one of TimeOut Turkey.

31. Karabatak

7.8
Karaali Kaptan Sok. No:7 Karaköy, Beyoğlu, İstanbul
Warung Kopi · 1192 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Karaköy’deki kızışmış rekabetten 12. Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Karaköy Mekânı ödülü ile sıyrılan Karabatak, rüştünü ispatladı. Baca selengkapnya.

Kale Cafe is one of TimeOut Turkey.

32. Kale Cafe

8.6
Yahya Kemal Cad. No:16 Rumelihisarı, Sarıyer, İstanbul
Tempat Sarapan · Rumeli Hisarı · 1014 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Bal kaymak, menemen, hellim peyniri, kaşar pane, omlet, sucuklu yumurta, gözleme, simit, açma ne ararsanız deniz manzarası eşliğinde bulursunuz Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Kahvaltı Adayı Kale'de. Baca selengkapnya.

Cuma is one of TimeOut Turkey.

33. Cuma

8.2
Kuloğlu Mah. Çukurcuma Cad. No:53/A Cihangir, Beyoğlu, İstanbul
Kafe · Kuloglu, Istanbul · 157 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Cuma’nın önündeki antikacılara bakan ferah terası sizi Küba ya da başka bir tropik ülkeye taşıyabilir. 13. Time Out İstanbul'la Birlikte Hayata Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Kafe&Brasserie adayı. Baca selengkapnya.

Beeves Burger is one of TimeOut Turkey.

34. Beeves Burger

Bağdat Cad. No:313, Erenköy (Ethem Efendi Cad.), Erenköy, İstanbul
Kedai Burger · 104 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Beeves’in etleri Gebze’deki çiftliklerinde doğada serbest gezinerek beslenen büyükbaş hayvanlardan geliyor. Burgerler 13. Time Out İstanbul'la Birlikte Hayata Yeme İçme Ödülleri adayı! Baca selengkapnya.

35. Eftalya Balık

7.7
Arnavutköy Mah. 1. Cad. No:32, Beşiktaş, İstanbul
Restoran Hidangan Laut · 192 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Patlıcanlı roka salatası, lakerda ve balık köftesinin öne çıktığı Arnavutköy'ün klasik balıkçılarından Eftelya 13. Time Out İstanbul ile Birlikte Hayata Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Balıkçı adayı! Baca selengkapnya.

Biber Burger is one of TimeOut Turkey.

36. Biber Burger

8.3
Yıldız Mah. Çırağan Cad. No:11, Beşiktaş, İstanbul
Kedai Burger · Yıldız · 500 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Beşiktaş'ın yeni nesil esnafı, kalın ve ortası sulu burger etlerini çeşit çeşit sos ve peynirle donatıyor. 13. Time Out İstanbul ile Birlikte Hayata Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Burger adayı! Baca selengkapnya.

Cookshop is one of TimeOut Turkey.

37. Cookshop

Ahmet Adnan Saygun Cad. Ulus, İstanbul, İstanbul
Restoran · Nispetiye · 370 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Time Out okurlarından aldığı ödüllere doymayan COOKSHOP., 2012'deki En İyi Kafe ödülünün ardından En İyi Servis ödülüyle koleksiyonuna bir yenisini ekledi, Bebek şubesi ise ne yazık ki kapandı. Baca selengkapnya.

Kahve 6 is one of TimeOut Turkey.

38. Kahve 6

8.5
Anahtar Sok. No:13/A Cihangir, İstanbul, İstanbul
Kafe · Kılıçali Paşa · 364 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Sıcak simitli, Ege peynirleri ve zeytinleriyle dolu ya da hemen her yörenin kahvaltılıklarından bulunduran tabaklarıyla Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Kahvaltı adayı. Baca selengkapnya.

Dem Karaköy is one of TimeOut Turkey.

39. Dem Karaköy

Arap Cami Mah. Söğüt Sok. No:1 Eski Posta Han, Beyoğlu, İstanbul
Ruang Teh · 928 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: 60 çeşit çay ve eşlikçisi klasik kahvaltı tabağı, simit & beyaz peynir, menemen, börek çeşitleri, croque-madame, croque-monsieur gibi seçeneklerle Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Kafe&Brasserie adayı. Baca selengkapnya.

40. Fatburger

Şahkulu Mah. İstiklal Cad. No:261 Beyoğlu (Tünel Meydanı), İstanbul, İstanbul
Kedai Burger · Asmalı Mescit · 106 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Malzemeleri ve etin nasıl pişeceğini istediğiniz gibi belirleyip, ilave cheddar, ızgara mantar, dana bacon, chili sos ya da yumurta koydurabiliyorsunuz. Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Burger'e aday! Baca selengkapnya.

Pando Kaymak is one of TimeOut Turkey.

41. Pando Kaymak

Köyiçi Meydanı Sk. Beşiktaş, İstanbul, İstanbul
Tempat Sarapan · Sinanpaşa · 184 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Beşiktaş'ta kahvaltı denince akla ilk gelen bal-kaymak ustası Pando da tabii ki 13. Time Out İstanbul ile Birlikte Hayata Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Kahvaltı'ya aday oldu. Baca selengkapnya.

Burger Joint is one of TimeOut Turkey.

42. Burger Joint

7.2
Ihlamurdere Caddesi No. 94/A Beşiktaş (Beşiktaş,İstanbul), Beşiktaş, İstanbul
Kedai Burger · 226 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Burgerini etin tadını örten soslardan veya karamelize soğan gibi güçlü bir tada sahip ek malzemelerden arındırılmış şekilde sunuyor. 13. Time Out İstanbul ile Birlikte Hayata Yeme İçme Ödülleri adayı! Baca selengkapnya.

7 - 8 Hasanpaşa Fırını is one of TimeOut Turkey.

43. 7 - 8 Hasanpaşa Fırını

9.0
Şehit Asım Cad. No:12, Beşiktaş, İstanbul
Toko Roti · 157 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Beşiktaş'ın her daim meşgul fırını. Zeytinli açmaları, vişneli mekikleri, acıbadem ve portakallı kurabiyeleri Beşiktaş Çarşısı'nın demirbaşları. Peki enteresan isminin hikâyesini merak ettiniz mi? Baca selengkapnya.

Mangerie is one of TimeOut Turkey.

44. Mangerie

9.0
Bebek, Cevdet Paşa Cd. No:69, 34342 (Cevdet Paşa Cd.), Bebek, Türkiye
Restoran · Bebek · 1 tips

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Kocaman teraslı bir eve benzeyen mekânın muhteşem bir manzarası ve rahat bir atmosferi var. Serpme kahvaltısıyla akıllarda yer eden Mangerie Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Kahvaltı dalında aday. Baca selengkapnya.

Forneria is one of TimeOut Turkey.

45. Forneria

Necatibey Cad. No:38 Karaköy, Karaköy, İstanbul
Restoran Italia · 407 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Zengin kahvaltılarla kapısını açan Forneria Karaköy çalışanını günlük öğle menüleriyle doyuruyor. En İyi TV Şefi adayı Arda Türkmen'in mekânı Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Kafe&Brasserie'ye göz dikti. Baca selengkapnya.

PiPa is one of TimeOut Turkey.

46. PiPa

Süleyman Nazif Sok. Şebnem Hanım Apt. No:7/B Nişantaşı, İstanbul, İstanbul
Restoran Italia · Halaskargazi · 244 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: İş çıkışı, hafta sonları Nişantaşı'na sırf onun hazırladığı kokteyller için düşenlerin sayısı çoğunlukta. PiPa'dan Adem Aca 2013'te En İyi Barmen seçildi. Baca selengkapnya.

47. J Burger

7.6
Opr. Cemil Topuzlu Cad. No:51 Çiftehavuzlar, Kadıköy, İstanbul
Kedai Burger · 861 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: 1977 yılında kurulan burgerci, çok sevilen sosunun tarifini gizli tutmakta kararlı. 13. Time Out İstanbul ile Birlikte Hayata Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Burger ödülüne aday bir Cadde klasiği. Baca selengkapnya.

Komodor is one of TimeOut Turkey.

48. Komodor

Kılıç Ali Paşa Mescidi Sk. Karaköy, İstanbul, İstanbul
Restoran Piza · Kemankeş Karamustafapaşa · 124 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Ege’ye sevdalı pizza ve salatalarıyla müdavimleri bol olan mekânın kapısı ile tezgâh arasındaki mesafe üç metre kadar. Yeme İçme Ödülleri'nde En İyi Minik Mekân adayı Komodor'un menüsü az ama öz. Baca selengkapnya.

Çekirdek is one of TimeOut Turkey.

49. Çekirdek

8.3
Caferağa Mah. Şair Latifi Sok. 9/A Moda, Kadıköy, İstanbul
Warung Kopi · Caferağa, Istanbul · 162 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Mahalleliyi kahve kokusuyla uyandıran Moda-Bahariye’nin sabah güneşi Çekirdek, 13. Time Out İstanbul'la Birlikte Hayata Yeme İçme Ödülleri'nin En İyi Minik Mekân adaylarından. Baca selengkapnya.

Nano Cafe is one of TimeOut Turkey.

50. Nano Cafe

Müeyyedzade Mh. Serçe Sk. No 2, Istanbul, Karaköy
Kafe · Hacımimi · 38 tips dan ulasan

Time Out İstanbulTime Out İstanbul: Nano’nun sıcacık ortamında kahve ya da dilerseniz bitki çayı eşliğinde günlük pasta, kek ve kurabiyelerin tadına bakarken Yeme İçme Ödülleri'nin En İyi Minik Mekân adaylarından olduğu aklınızda olsun Baca selengkapnya.